Kalendarz zajęć

W celu zarezerwowania stołu bilardowego prosimy o ustawienie "Filtruj po wynikach: Bilard"

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 18 do 24-09-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15    
50 min

TBC

Paulina

sala 2

       
09:00          
50 min

Trampoliny

Mati

sala 3

90 min

Joga mieszana

Joanna

sala 3

 
50 min

TBC

Julita

sala 2

09:15    
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Paulina

sala 2

       
10:00          
50 min

TRX®

Mati

sala 2

 
15:30    
30 min

BALET gr.I (3-5 lat)

Dominika

sala 2

       
16:00    
45 min

BALET gr.II (od 6 lat)

Dominika

sala 2

       
16:30      
50 min

Dance dla Dzieci "Street Dance" 6-8 lat

Ann

sala 2

     
16:45    
45 min

AKROBATYKA (od 6 lat)

Dominika

sala 2

       
17:00        
50 min

Trampoliny

Mati

sala 3

   
17:20
90 min

Joga podstawowa

Joanna

sala 3

 
90 min

Joga zaawansowana

Joanna

sala 3

       
17:30  
50 min

Zumba Kids®

Magda

sala 2

 
50 min

Dance dla Dzieci "Street Dance" 9-13lat

Ann

sala 2

     
18:00
50 min

TRX®

Celina

sala 2

 
50 min

Energy Cycling

Celina

sala 1

 
50 min

Cross Trening

Mati

sala funkcjonalna

   
 
50 min

TRX®

Mati

sala 2

50 min

Pilates

Beata

sala 3

18:30  
50 min

Płaski Brzuch

Kasia

sala 2

 
50 min

Płaski Brzuch

Kasia

sala 2

     
50 min

Zumba®

Magda

sala 3

 
19:00
50 min

Bikini Fitness

Justyna

sala funkcjonalna

 
50 min

Bikini Fitness

Justyna

sala funkcjonalna

 
50 min

Bikini Fitness - początkujący

Kasia

sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

   
50 min

Energy Cycling

Celina

sala 1

50 min

Power Pump

Celina

sala 2

50 min

POWER TRX

Mati

sala 2

50 min

Step

Julita

sala 2

50 min

Trampoliny

Mati

sala 3

 
19:30  
50 min

Trening Funkcjonalny

Justyna

sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

 
50 min

Trening Funkcjonalny

Mati

sala funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

     
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Paulina

sala 3

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Julita

sala 3

50 min

Zgrabne Pośladki

Kasia

sala 2

50 min

Zgrabne Pośladki

Kasia

sala 2

20:00
50 min

BodyFire

Justyna

sala funkcjonalna

 
50 min

Pilates

Celina

sala 2

 
50 min

BodyFire

Kasia

sala 2

ZASTĘPSTWO

   
50 min

Power Pump

Celina

sala 2

50 min

Tubing

Justyna

sala funkcjonalna

90 min

Joga mieszana

Joanna

sala 3

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Julita

sala 3

   
20:30  
50 min

Fit Ball

Paulina

sala 2

 
50 min

HIIT

Julita

sala 2

     
50 min

Stretching

Kasia

sala 3

ZASTĘPSTWO

50 min

Stretching

Kasia

sala 3

ZASTĘPSTWO

21:00
50 min

ABT

Julita

sala 2

 
50 min

URBANIZE® Dance Fitness

Norbert

sala 2

       
← →