Kalendarz zajęć

W celu zarezerwowania stołu bilardowego prosimy o ustawienie "Filtruj po wynikach: Bilard"

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Pn, 10-12-2018 08:00 - 08:50 Dynamic Training Paulina
09:00 - 09:50 Zdrowy Kręgosłup Paulina
17:00 - 17:50 Break Dance grupa mieszana Tabasco Break Rebels
17:00 - 17:50 Trampoliny Mati
18:00 - 18:50 Trening Funkcjonalny Mati
18:00 - 18:50 TRX® Celina
19:00 - 19:50 Kalistenika Marek
19:00 - 19:50 Power Pump Celina
19:00 - 19:50 Zdrowy Kręgosłup Julita
20:00 - 20:50 Energy Cycling Celina
20:00 - 20:50 Step Julita
Wt, 11-12-2018 17:00 - 18:00 REZERWACJA SALI Sekcja Pływacka
18:00 - 18:50 Antycellulit Justyna
18:00 - 18:50 Płaski Brzuch Ania
19:00 - 19:50 Bikini Fitness Justyna
19:00 - 19:50 bodyART® Agnieszka
19:00 - 19:50 Kształtne Pośladki Ania
20:00 - 20:50 BodyFire Justyna
20:00 - 20:50 IC Spalanie Tomek
20:00 - 21:30 Joga Gr.I Joanna
Śr, 12-12-2018 07:30 - 08:20 IC Poranna Jazda Tomek
08:00 - 08:50 Dynamic Training Paulina
09:00 - 09:50 Zdrowy Kręgosłup Paulina
15:30 - 16:15 Balet + akrobatyka Gr.początkująca Dominika - Studio Flow
16:15 - 17:00 Akrobatyka Gr.I - kontynuacja Dominika - Studio Flow
17:00 - 18:00 Akrobatyka Gr.II - kontynuacja Dominika - Studio Flow
17:30 - 19:00 Joga Gr.II Joanna
18:00 - 18:50 Energy Cycling Celina
18:00 - 18:50 POWER TRX Mati
19:00 - 19:50 Power Pump Celina
19:00 - 19:50 Trening Funkcjonalny Mati
20:00 - 20:50 Pilates Celina
20:00 - 20:50 Trampoliny POWER Mati
Cz, 13-12-2018 17:00 - 17:50 REZERWACJA SALI Grupa Roktar
18:00 - 18:50 BodyFire Justyna
18:00 - 18:50 Płaski Brzuch Ania
19:00 - 19:50 Bikini Fitness Justyna
19:00 - 19:50 Kształtne Pośladki Ania
19:00 - 19:50 Zdrowy Kręgosłup Julita
20:00 - 20:50 Antycellulit Justyna
20:00 - 20:50 HIIT Julita
20:00 - 20:50 IC Górska Jazda Tomek
Pt, 14-12-2018 16:00 - 16:50 Street Dance do lat 8 Angelika - Born To Dance
17:00 - 17:50 "Street Dance" 9-13lat Angelika - Born To Dance
17:00 - 17:50 Trampoliny Mati
18:00 - 18:45 REZERWACJA SALI Grupa Tarson
18:00 - 18:50 Trening Funkcjonalny Mati
19:00 - 19:50 TRX® Mati
20:00 - 20:50 IC Spalanie Tomek
20:00 - 21:30 Joga Gr.I Joanna
So, 15-12-2018 09:00 - 09:50 Trampoliny Mati
10:00 - 10:50 TRX® Mati
N, 16-12-2018 09:00 - 09:50 TBC Julita
10:00 - 11:30 Joga Gr.I Joanna