Kalendarz zajęć

W celu zarezerwowania stołu bilardowego prosimy o ustawienie "Filtruj po wynikach: Bilard"

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30    
50 min

IC Poranna Jazda

Tomek

sala 1

       
08:00
50 min

Dynamic Training

Paulina

sala 2

 
50 min

Dynamic Training

Paulina

sala 2

       
09:00
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Paulina

sala 2

 
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Paulina

sala 2

   
50 min

Trampoliny

Mati

sala 3

50 min

TBC

Julita

sala 2

10:00          
50 min

TRX®

Mati

sala 2

90 min

Joga Gr.I

Joanna

sala 3

15:30    
45 min

Balet + akrobatyka Gr.początkująca

Dominika - Studio Flow

sala 2

       
16:00        
50 min

Street Dance do lat 8

Angelika - Born To Dance

sala 2

   
16:15    
45 min

Akrobatyka Gr.I - kontynuacja

Dominika - Studio Flow

sala 2

       
17:00
50 min

Break Dance grupa mieszana

Tabasco Break Rebels

sala 2

60 min

REZERWACJA SALI

Sekcja Pływacka

sala 2

60 min

Akrobatyka Gr.II - kontynuacja

Dominika - Studio Flow

sala 2

50 min

REZERWACJA SALI

Grupa Roktar

sala 3

50 min

"Street Dance" 9-13lat

Angelika - Born To Dance

sala 2

   
50 min

Trampoliny

Mati

sala 3

     
50 min

Trampoliny

Mati

sala 3

17:30    
90 min

Joga Gr.II

Joanna

sala 3

       
18:00
50 min

Trening Funkcjonalny

Mati

sala funkcjonalna

50 min

Antycellulit

Justyna

sala funkcjonalna

50 min

Energy Cycling

Celina

sala 1

50 min

BodyFire

Justyna

sala 3

45 min

REZERWACJA SALI

Grupa Tarson

sala 3

   
50 min

TRX®

Celina

sala 2

50 min

Płaski Brzuch

Ania

sala 2

50 min

POWER TRX

Mati

sala 2

50 min

Płaski Brzuch

Ania

sala 2

50 min

Trening Funkcjonalny

Mati

sala funkcjonalna

19:00
50 min

Kalistenika

Marek

sala funkcjonalna

50 min

Bikini Fitness

Justyna

sala funkcjonalna

50 min

Power Pump

Celina

sala 2

50 min

Bikini Fitness

Justyna

sala funkcjonalna

50 min

TRX®

Mati

sala 2

   
50 min

Power Pump

Celina

sala 2

50 min

bodyART®

Agnieszka

sala 3

50 min

Trening Funkcjonalny

Mati

sala funkcjonalna

50 min

Kształtne Pośladki

Ania

sala 2

 
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Julita

sala 3

50 min

Kształtne Pośladki

Ania

sala 2

 
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Julita

sala 3

20:00
50 min

Energy Cycling

Celina

sala 1

50 min

BodyFire

Justyna

sala 2

50 min

Pilates

Celina

sala 2

50 min

Antycellulit

Justyna

sala funkcjonalna

50 min

IC Spalanie

Tomek

sala 1

   
50 min

Step

Julita

sala 2

50 min

IC Spalanie

Tomek

sala 1

50 min

Trampoliny POWER

Mati

sala 3

50 min

HIIT

Julita

sala 2

90 min

Joga Gr.I

Joanna

sala 3

 
90 min

Joga Gr.I

Joanna

sala 3

 
50 min

IC Górska Jazda

Tomek

sala 1

 
← →