Kalendarz zajęć

W celu zarezerwowania stołu bilardowego prosimy o ustawienie "Filtruj po wynikach: Bilard"

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00-08:50

Dynamic Training

Paulina

sala 2

09:00-09:50

Zdrowy Kręgosłup

Paulina

sala 2

17:00-17:50

Break Dance grupa mieszana

Tabasco Break Rebels

sala 2

17:00-17:50

Trampoliny

Mati

sala 3

18:00-18:50

Trening Funkcjonalny

Mati

sala funkcjonalna

18:00-18:50

TRX®

Celina

sala 2

19:00-19:50

Kalistenika

Marek

sala funkcjonalna

19:00-19:50

Power Pump

Celina

sala 2

19:00-19:50

Zdrowy Kręgosłup

Julita

sala 3

20:00-20:50

Energy Cycling

Celina

sala 1

20:00-20:50

Step

Julita

sala 2

17:00-18:00

REZERWACJA SALI

Sekcja Pływacka

sala 2

18:00-18:50

Antycellulit

Justyna

sala funkcjonalna

18:00-18:50

Płaski Brzuch

Ania

sala 2

19:00-19:50

Bikini Fitness

Justyna

sala funkcjonalna

19:00-19:50

bodyART®

Agnieszka

sala 3

19:00-19:50

Kształtne Pośladki

Ania

sala 2

20:00-20:50

BodyFire

Justyna

sala 2

20:00-20:50

IC Spalanie

Tomek

sala 1

20:00-21:30

Joga Gr.I

Joanna

sala 3

07:30-08:20

IC Poranna Jazda

Tomek

sala 1

08:00-08:50

Dynamic Training

Paulina

sala 2

09:00-09:50

Zdrowy Kręgosłup

Paulina

sala 2

15:30-16:15

Balet + akrobatyka Gr.początkująca

Dominika - Studio Flow

sala 2

16:15-17:00

Akrobatyka Gr.I - kontynuacja

Dominika - Studio Flow

sala 2

17:00-18:00

Akrobatyka Gr.II - kontynuacja

Dominika - Studio Flow

sala 2

17:30-19:00

Joga Gr.II

Joanna

sala 3

18:00-18:50

Energy Cycling

Celina

sala 1

18:00-18:50

POWER TRX

Mati

sala 2

19:00-19:50

Power Pump

Celina

sala 2

19:00-19:50

Trening Funkcjonalny

Mati

sala funkcjonalna

20:00-20:50

Pilates

Celina

sala 2

20:00-20:50

Trampoliny POWER

Mati

sala 3

17:00-17:50

REZERWACJA SALI

Grupa Roktar

sala 3

18:00-18:50

BodyFire

Justyna

sala 3

18:00-18:50

Płaski Brzuch

Ania

sala 2

19:00-19:50

Bikini Fitness

Justyna

sala funkcjonalna

19:00-19:50

Kształtne Pośladki

Ania

sala 2

19:00-19:50

Zdrowy Kręgosłup

Julita

sala 3

20:00-20:50

Antycellulit

Justyna

sala funkcjonalna

20:00-20:50

HIIT

Julita

sala 2

20:00-20:50

IC Górska Jazda

Tomek

sala 1

16:00-16:50

Street Dance do lat 8

Angelika - Born To Dance

sala 2

17:00-17:50

"Street Dance" 9-13lat

Angelika - Born To Dance

sala 2

17:00-17:50

Trampoliny

Mati

sala 3

18:00-18:45

REZERWACJA SALI

Grupa Tarson

sala 3

18:00-18:50

Trening Funkcjonalny

Mati

sala funkcjonalna

19:00-19:50

TRX®

Mati

sala 2

20:00-20:50

IC Spalanie

Tomek

sala 1

20:00-21:30

Joga Gr.I

Joanna

sala 3

09:00-09:50

Trampoliny

Mati

sala 3

10:00-10:50

TRX®

Mati

sala 2

09:00-09:50

TBC

Julita

sala 2

10:00-11:30

Joga Gr.I

Joanna

sala 3

← →